GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kannor 14719021
nr 1471 9021
Kannor
6 st, glaserad stengodslera. Höjd: 17-19 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 maj 2022
kl 18:53:25
100 kr
150 kr